списък, всички детски градини в София, държавна ясла, яслена група

Търсите информация за детските градини, не намирате точния адрес или контакт? Ние ви улеснихме и събрахме всичките детски градини в София и районите около нея, описахме дали са с яслени групи или с почасови организации.

Ако искате да се ориентирате по вашия квартал или търсите по определено име или адрес детската градина, използвайте CTRL+F комбинацията и търсачката ще маркира вашия резултат, като ще ви спести време.

Детски градини с или без яслени групи: общ брой 150

ДГ №1 (с яслени групи)
Възраждане
ул. “Брегалница”
02/8317017
ДГ №2 Звънче (с яслени групи)
Триадица
ул. “Златишки проход”
02/9581271
ДГ №3 Детелина
Панчарево – с. Казичене
“Христо Ботев”
9995274 9995013
ДГ №3 Детелина   експериментална сграда
Панчарево- с. Казичене
ул. “Хан Крум”
9997471
ДГ №4 Слънчо
Витоша – с. Владая
Ела
9991032 9991032
ДГ №5 Надежда
Връбница
кв. “Връбница” I ч. бл. 510 А,Б
9346610
ДГ №5 Надежда – сграда Обеля 1
Връбница
жк. Обеля – 1, бл.102, вх.А и вх.Г
9346610
ДГ №5 Надежда – сграда Обеля 2
Връбница
ж.к. Обеля – 2, бл. 204, бл. 207, бл. 214, бл.221
9346610
ДГ №5 Надежда
Връбница
жк. Връбница – 2, бл. 621, вх. А
9346610
ДГ №6 Вълшебен свят   (с яслени групи) Надеждаж. к. “Л. Толстой”, ул. “Генерал Жостов” №1
9387008
ДГ №6 Вълшебен свят – сграда 2
Надежда
ж. к. “Л. Толстой”
ДГ №7 Детелина (с яслени групи)
Триадица
ул. “Деян Белишки”
8589108
ДГ №8 Проф. д-р Елка Петрова   (с яслени групи и почасова организация)
Красно село
ул. “Ген. Стефан Тошев”
02/8592387; 02/8597431
ДГ №9 Пламъче
Овча купел
ул. “Овчо поле”
9204313
ДГ №10 Чебурашка (с яслени групи и почасова организация)
Студентски
ул. “Проф. арх. Станчо Белковски”, №16
871-91-43
ДГ №11 Мики Маус (с яслени групи и почасова организация)
Младост
ж.к. “Младост 1” до бл.18
8742041 8749089
ДГ №12 Лилия (с яслени групи)   Студентскиул. “Боян Дановски”
08710158 ; 08719173
ДГ №13 Калинка (с яслени групи)
Искър
ул. 5036
9791485; 9791495
ДГ №14 Карлсон (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 2” до бл. 205
08852015; 08850239
ДГ №15 Чучулига (с яслени групи)
Надежда
ул. “Св. Николай Чудотворец”
9387138; 9388014
ДГ №16 Приказен свят (с яслени групи и почасова организация)
Студентски
ул. “Атанас Манчев”, №1
08628741; 08628641
ДГ №16 Приказен свят – сграда 2
Студентски
 ул. “Атанас Манчев”, №1 бл. 41A
ДГ №17 Мечо Пух (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 1” до бл. 31    
ДГ №18 Детски свят (с яслени групи)
Средец
ж.к. “Яворов” ул. “Алея-II” № 2
02/9437641
ДГ №19 Света София
Лозенец
ул. “Христо Смирненски”, №36
8661230
ДГ №20 Жасминов парк
Подуяне
ул. “Бесарабия” № 46
9450595 8470683
ДГ №21 Ежко Бежко
Искър
с. Бусманци
ул. “Крива ливада”
ДГ №22 Великденче (с яслени групи)
Люлин
ул. 210 № 27 – II м. р.
8241170
ДГ №23 Здраве (с яслени групи)
Изгрев
 ул. “Майор Ю. Гагарин”
02/8720033
ДГ №24 Надежда (с яслени групи)
Надежда
ул. “Kумановски бой”
9381170 9382957
ДГ №25 Изворче (с яслени групи и почасова организация)
Банкя
ул. “П. Д. Петков”, №15
02/9676620
ДГ №25 Изворче – сграда 2
Банкя
гр. Банкя, ул.Восток-2
02/967 66 20
ДГ №26 Калина (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост” 1, зад блок 40
02/974-57-38
ДГ №27 Детска китка (с яслени групи)
Надежда
ул. “Възрожденска”
9382655
ДГ №27 Детска китка
Надежда
ул. “Иван Кулин”
ДГ №28 Ян Бибиян (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 2”, ул. “Проф. д-р Васил Златарски” №8
02/8749054
ДГ №29 Слънце (с яслени групи)
Изгрев
ул. “Тодор Стоянов”
02/8708388
ДГ №30 Радецки (с яслени групи)
Изгрев
ул. “Hикола Габровски” № 26
9624751; 8628222
ДГ №30 Радецки – сграда 2
Изгрев
ул. “Hикола Габровски”
9624751; 8628222
ДГ №31 Люлин (с яслени групи)
Люлин
ул. 208 № 17 – II м. р.
8245273; 8241165
ДГ №32 Българче (с яслени групи)
Люлин
ул. 315 – III м. р.
8248828; 8246334
ДГ №33 Сребърни звънчета (с яслени групи)
Овча купел
ж.к.”Овча купел” 2, ул.”Сребърни звънчета”
9561479; 0878467378
ДГ №34 Брезичка (с яслени групи и почасова организация)
Изгрев
ул. “Владимир Трендафилов”, №1
8628340; 8628240
ДГ №35 Щастливо детство (с яслени групи)
Люлин
ул. 214 – II м. р.
8248830; 9272037
ДГ №36 Пеперуда (с яслени групи)
Искър
ул. “Иван Арабаджията” №40
02/9790932
ДГ №37 Вълшебство (с яслени групи)
Витоша
ул. “Белмекен” № 1 – кв. Павлово
855-41-19
ДГ №38 Дора Габе (с яслени групи)
Надежда
ул. “Проф. П. Ников”
9387164 ;8362184
ДГ №39 Пролет (с яслени групи)
Овча купел
ж.к. “Овча купел” – I
02/9560069
ДГ №40 Д-р Г. Ангушев
Триадица
ул. “Метличина поляна”, № 10
9581429 8591115
ДГ №41 Приятели
Витоша – с. Мърчаево
ул. “Цар Симеон I”
9994107
ДГ №42 Чайка (с яслени групи)
Връбница
ул. “Връбница ” I част
9388161
ДГ №43 Талант (с яслени групи)
Триадица
ул. “Георги Измирлиев” 
8598052
ДГ №44 Калина (с яслени групи и почасова организация)
Кремиковци
кв. Ботунец, ул.”Балкан” № 14, бл. 12
02/994 36 33
ДГ №45 Алиса
Сердика
ул. “Шумен” № 2
8310058
ДГ №46 Жива вода (с яслени групи и почасова организация)
Витоша
ул. “Kрайречна”, №9
9611394
ДГ №47 Незабравка (с яслени групи и почасова организация)
Люлин
ж.к. Люлин, VI м. р.
8249145; 8249276
ДГ №48 Братя Грим (с яслени групи)
Сердика
ул. “Марин Д. Христов”
8320021; 8321022
ДГ №49 Радост (с яслени групи)
Изгрев
ул. “Св. Пимен Зографски”
9620531
ДГ №50 Зайчето Куики (с яслени групи)
Възраждане
кв. “Зона Б-5” ул. „Осогово“.
8292670
ДГ №51 Щурче (с яслени групи)
Илинден
гр. София, ул. “Цар Симеон”
02/8221137
ДГ №52 Илинденче (с яслени групи)
Илинден
ул. “Пловдив”
024263777
ДГ №52 Илинденче – сграда 2
Илинден
ж.к. “Захарна фабрика”, кв. 16, ул. “Кукуш” №1
024267780
ДГ №53 Дядовата ръкавичка (с яслени групи)
Сердика
ул. “Ив. Тургенев”
8322176
ДГ №54 Дъга (с яслени групи)
Красна поляна
ул. “Уста Генчо” № 4-А 
8217075; 9290733
ДГ №55 Иглика (с яслени групи)
Люлин
ул. 417
8241115; 8256900
ДГ №56 Здравец (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 3” до бл. 329
8758108; 8759074
ДГ №57 Хосе Марти
Люлин
ул. 501 V м. р.
8253820 8253785
ДГ №58 Слънчево утро (с яслени групи и почасова организация)
Кремиковци
ул. “Яне Стоянов”, №19
02/4832883
ДГ №59 Елхица (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 3” до бл. 329
8759029; 8759155
ДГ №60 Бор
Витоша
ул. “Княжевска” № 41 – Княжево
8573329 8573329
ДГ №61 Шарено петле (с яслени групи)
Слатина
ул. “Камчия” № 1
8709377
ДГ №62 Братя Мормареви – полудневни групи
Оборище
ул. “Врабча” 
ДГ №63 Слънце (с яслени групи)
Сердика
ул. “Стария кладенец” № 2
02/9367091
ДГ №64 Първи юни (с яслени групи и почасова организация)
Люлин
ул. “Полковник Стоян Топузов”- VII м. р.
8242315; 9250712
ДГ №65 Слънчево детство (с яслени групи и почасова организация)
Слатина
ул. “Ал. Момчев”, №2
02 8703167; 02 8718154
ДГ №66 Елица (с яслени групи и почасова организация)
Панчарево
ул. “Риляник”, № 10
9923146
ДГ №67 Чучулига
Красно село
ул. “Бъкстон”, № 16
02/8563057
ДГ №68 Ран Босилек (с яслени групи)
Люлин
ул. “Иван и Стиляна Параскевови” VІІ м. р.
028257240; 029250167
ДГ №69 Жар птица (с яслени групи)
Подуяне
ул. “Hайден Георгиев” № 12
8402590; 8402628
ДГ №70 Пролет (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 3” до бл. 307
8752086; 8754134
ДГ №71 Щастие (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 1” до бл. 22
8752032
ДГ №72 Приказка без край (с яслени групи)
Студентски
кв. Дървеница, ул. Белимел №11
0884801483
ДГ №73 Маргарита (с яслени групи)
Люлин
ул.”Гургулят” № 1 – VIII м. р.
8240112
ДГ №74 Дъга (с яслени групи)
Подуяне
ж.к. “Суха река” , ул. “Хан Севар” №1
8479836; 8479762
ДГ №75 Сърчице (с яслени групи и почасова организация)
Младост
ул. “Сърчице”, № 4
02/8770396
ДГ №76 Сърничка (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 4”, ул. “Детска мечта” №20;
ДГ №77 Магнолия (с почасова организация)Средецул. “Мизия”, № 6
02/9441722
ДГ №78 Детски свят (с яслени групи и почасова организация)
Студентски
кв. “Дървеница”, ул. “Айдемир” № 4    
ДГ №79 Слънчице (с яслени групи и почасова организация)ул. “Джон Ленън”, № 10
8682149
ДГ №80 Приказна калина (с яслени групи)
Красно село
ул. “Видлич” № 2
02/8595017; 02/8598170
ДГ №81 Лилия (с яслени групи и почасова организация)
Възраждане
ул. “Одрин”, № 62    
ДГ №82 Джани Родари (с яслени групи)
Връбница
ж.к. “Обеля” 2 
9343881
ДГ №83 Славейче (с яслени групи)
Надежда
кв. Илиенци, ул. “Фикус” №
02/ 8381021
ДГ №83 Славейче
Надежда
кв. Требич, ул. “Леденика” №13
9382751; 8381021
ДГ №84 Детелина (с яслени групи)
Овча купел
кв. 5, ул.”Детелина” № 1
9561069; 9561079
ДГ №85 Родина
Красно село
ул. “Дамян Груев” № 44
02/9521048
ДГ №86 Асен Босев (с яслени групи)
Люлин
ул. Тома Давидов 44
8261119; 8277372
ДГ №87 Буката (с почасова организация)Триадицаул. “Цар Петър I”, № 5
9543064 9526804
ДГ №87 Буката – сграда 2Триадица“Христо Ботев”
ДГ №88 Детски рай (с яслени групи)
Искър
ж.к. Дружба 2, 4 микрорайон
9788232
ДГ №89 Шарена дъга (с яслени групи)
Кремиковци
кв. Враждебна, ул. 27 № 3
840-63-35
ДГ №90 Веса Паспалеева (с яслени групи)
Надежда
ул. “Иван Момчилов”
02/9382856; 02/9382918; 02/9360464
ДГ №90 Веса Паспалеева – сграда ул. Бял люляк 19
Надежда
ул. “Бял люляк”
02/938-28-94
ДГ №91 Слънчев кът (с яслени групи и почасова организация)
Подуяне
кв. “Левски-Г”
9466143 9466129
ДГ №92 Мечта (с яслени групи и почасова организация)
Подуяне
ж.к. “Левски-Г”, ул. “Пор. Г. Кюмюрджиев”, № 2
02/946 6118
ДГ №92 Мечта
Подуяне
кв. “Левски-В”, ул. “Ген. Инзов”, № 44
02/946-7719
ДГ №93 Чуден свят (с яслени групи)
Красно село
ул. “Дебър” № 16-22
02/8562869 02/8557042
ДГ №93 Чуден свят
Красно село
ул. “Хубча” бл. 195
ДГ №94 Детски свят (с яслени групи и почасова организация)
гр. Бухово
ул. “Никола Бонев”, № 6
994 23 00
ДГ №95 Омайниче (с яслени групи и почасова организация)
Люлин
ул. “Тома Давидов”, № 3
9277455 9275390
ДГ №96 Росна китка (с яслени групи)
Искър
Полковник Чудомир Топлодолски
02/9791487
ДГ №97 Изгрев (с яслени групи)
с. Лозен
ул. “Янко Панайотов”
9926354
ДГ №97 Изгрев
с. Долни Лозен
ул. “Светлина”
ДГ №98 Слънчево зайче   (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 2”, до блок 241
02/8874572 02/8853732
ДГ №99 Брезичка   ( с почасова организация)Красно селоул. “Битоля”, № 27
8590112
ДГ №99 Брезичка
Красно село
ж.к. Красно село сграда бл.402/8590112
ДГ №99 БрезичкаКрасно селож.к. Красно село сграда бл. 31
02/8590112 02/8585037
ДГ №99 Брезичка
Красно село
ж.к. Бели брези сграда бл.68590112
ДГ №99 Брезичка
Красно село
ж.к. Бели брези сграда бл.23
8590112
ДГ №99 Брезичка – сграда бл. 1
Красно село
гр. София,
8590112
ДГ №100 Акад. Пенчо Н. Райков
Оборище
ул. “Велико Търново” № 2
9442516
ДГ №100 Акад. Пенчо Н. Райков
Оборище
ул. “Велико Търново” № 4
02/9441135
ДГ №100 Акад. Пенчо Н. Райков
Оборище
ул. “Марин Дринов”
02/9442040
ДГ №101 Ябълкова градина (с яслени групи)
Люлин
ул. “Фортов път”
тел. 02/8244 877
ДГ №102 Кременица – филиал
Нови Искър – с. Кътина
 
ДГ №102 Кременица
Нови Искър
сграда кв. Гниляне
ДГ №103 Патиланско царство   (с яслени групи и почасова организация) Подуянеул. “Гинци”, № 16
02/9453155
ДГ №104 Моят свят
Оборище
ул. “Чумерна” № 15
9833275 9833784
ДГ №104 Моят свят – сграда 2
Оборище
ул. “Цар Симеон”
9833784
ДГ №105 Ракета   (с яслени групи и почасова организация)ул. “Емануил Васкидович”, № 40
02/9450593
ДГ №106 Княгиня Мария-Луиза
Сердика
ул. “Родопи” № 8
8310176
ДГ №107 Бон-бон
Красно село
ул. “Григор Пърличев” № 10
02/9521797
ДГ №108 Детско царство
Искър
ж.к. “Дружба” I
9791512
ДГ №108 Детско царство
Искър
ж.к. “Дружба” I – до бл. 42,43
9790840
ДГ №109 Зорница (с яслени групи)
Младост
ж.к „Младост 1“ до бл 69-700879248617
ДГ №110 Слънчева мечта – сграда 2 (с яслени групи и почасова организация)
Подуяне
ул. “Вършец”, № 11
9453044
ДГ №110 Слънчева мечта   (с яслени групи и почасова организация)
Подуяне
ул. “Батуня”, № 75
9453019
ДГ №113 Преспа
Средец
ул. “Преспа”
02/9815982 02/9876125
ДГ №113 Преспа – сграда
Средец
ул. “Хан Аспарух”
ДГ №114 Светулка (с яслени групи)
Нови Искър, с. Световрачене
ул. “Миладин Цветков”
0876834048 и 0879459615
ДГ №115 Осми март – сграда Връбница
Надежда
Горни Порой
9381369
ДГ №115 Осми март (с яслени групи)
Надежда
ул. “8-ми март”
9381345 9381369
ДГ №116 Мусала (с яслени групи)
Витоша
ул. “Мусала”
8550047 8562959
ДГ №116 Мусала – сграда бул. Ал. Пушкин №2
Витоша
бул. “Ал. Пушкин”
8550047 8562959
ДГ №116 Мусала
Витоша
бул. Бр. Бъкстон, бл. 45
8550047 8562959
ДГ №116 Мусала – сграда Гърдова глава
Витоша
ул. “Симеон Радев”
ДГ №117 Надежда (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 1”, ул. “Димитър Моллов” №9
02/8749121
ДГ №118 Усмивка
Сердика
ул. “Тайга” № 29
02 936 7312
ДГ №119 Детска планета   (с почасова организация)Възражданегр. София, ул. “Брегалница”, № 26
9201266
ДГ №120 Детство под липите   (с яслени групи и почасова организация)
Възраждане
ул. “Позитано”, № 125
8223219
ДГ №121 (с яслени групи)
Нови Искър
ул. “Искърско дефиле”, № 73
02 934 63 80
ДГ №121 – филиал
Нови Искър, с. Доброславци
ул. “Площад Мегдана”
02 998 82 06
ДГ №123 Шарл Перо (с яслени групи)
Горубляне
ул. “Хан Аспарух” №1;
02/9736415
ДГ №124 Бърборино   (с почасова организация)Красно селоул. “Захари Kруша”, № 20
ДГ №125 Усмивка
Овча купел
ул. “Монтевидео” № 21
8558771 8562998
ДГ №125 Усмивка
Овча купел
бул. “Никола Петков”
8562998
ДГ №126 Тинтява – сграда 2
Красна поляна
ул. “Проф. Вайганд” № 6
9201820 8220895
ДГ №126 Тинтява
Красна поляна
ул. “Спас Вацов” № 1
8220578
ДГ №127 Слънце (с яслени групи)
Триадица – ж.к. Стрелбище
ул. “Тулча”, № 16
02/9589291
ДГ №128 Феникс (с яслени групи)
Красна поляна – ж.к. Западен парк
ул. “Суходолска” №2
9200268 8223618
ДГ №128 Феникс – сграда 2
Красна поляна- ж.к. Западен парк
ул. “Суходолска” №2 до бл. 110
8223597
ДГ №129 Приказен свят   (с почасова организация)Триадицаул. “Kосово поле”, № 3
8596149 8582183
ДГ №129 Приказен свят   (с почасова организация)Триадицаул. “Нишава”, бл. 6
02/859 91 21
ДГ №130 Приказка
Красна поляна
ул. “Суходолска” № 2
9290893 8223673
ДГ №131 Зора
Сердика
ул. “Училищна”
9366774
ДГ №132 Светлина
Нови Искър – с. Чепинци
ул. “Стара планина”
9962156
ДГ №132 Светлина – филиал
Нови Искър – с. Подгумер
ул. “Стара планина”
9964547
ДГ №132 Светлина – филиал
Нови Искър
ул. “Детски свят” № 2
9963457
ДГ №133 Зорница  (с почасова организация)Изгревул. “Еужен Потие”, № 1
8720390
ДГ №134 Любопитко (с логопедични групи)
Красно село
ул. “Урвич” № 14
9522919
ДГ №135 Мое детство (с почасова организация)Нови Искърул. “Варна”, № 1
9917269
ДГ №136 Славия
Красно село
бул. “Цар Борис III” № 130
8551568
ДГ №137 Калина Малина (с яслени групи)
Надежда
Република 
9362087 9362086
ДГ №137 Калина Малина
Надежда
ул. “Александър Михов”
02/938-13-07
ДГ №138 Приятели (с яслени групи)
Връбница
кв. “Обеля”, ул. 3 № 13
02/8341057
ДГ №139 Панорама (с яслени групи)
Люлин
ул. “Ген. Асен Николов”
8261071
ДГ №139 Панорама – сграда
Люлин
ул. “Луи Пастьор”
8266463
ДГ №140 Зорница (с яслени групи и почасова организация)
Кремиковци
ул. “10-та”, № 27
02/ 995 18 02
ДГ №141 Славейкова поляна
Лозенец
ул. “Света гора”
0878709152
ДГ №142
Красно село
бул. “Цар Борис III” № 54а
9546020
ДГ №142
Красно село
ул. “Хайдушка поляна”
02 9546020
ДГ №143 Щурче (с почасова организация)Панчаревоул. “Тинтява”, № 5
9922127
ДГ №144 Ханс Кристиан Андерсен (с яслени групи)
Искър
Ханс Кристиан Андерсен
9791765
ДГ №145 Българка
Красно село
бул. “Никола Мушанов” № 151
028220663
ДГ №146 Звездица
Кремиковци
ул. “Св.Св.Кирил и Методий” №2;
9947049
ДГ №147 Славейче – филиал
Кремиковци
с. Яна
ул. “Райна Княгиня” № 4
9943415
ДГ №147 Славейче (с яслени групи)
Кремиковци – с. Горни Богров
ул. “Трайчо Костов” № 1
9943415
ДГ №148 Слънце
Подуяне
ул. “Hеофит Бозвели”
9450138 9450126
ДГ №149 Зорница
Сердика
ул. “Железопътна” № 22
9367582
ДГ №150 Калина
Оборище
ул. “Веслец” № 31
9831413
ДГ №150 Калина – сграда 2
Оборище
ул. “Веслец” №38
9831413
ДГ №151 Леда Милева (с яслени групи)
Оборище
ул. “Мърфи”
02/9442346
ДГ №151 Леда Милева
Оборище
ул. Оборище
9431857
ДГ №152 Люляче (с яслени групи)
Люлин
ул. 114
8 24 88 62
ДГ №153 Света Троица
Илинден
ул. “Цар Симеон” № 225
8223448
ДГ №154 Сбъдната мечта
Слатина
ул. “Слатинска”
8722435 8722435
ДГ №154 Сбъдната мечта
Слатина
ул. “Слатинска” бл.73
8722435 8722435
ДГ №155 Веселина
Слатина
ул. “Георги Минчев”
8700538 9713348
ДГ №155 Веселина – сграда 2
Слатина
ул. “Каймакчалан” № 4
8700538 9446392
ДГ №156
Лозенец
ул. “Св. Наум”
8662197
ДГ №157 Детска стряха (с яслени групи)
Нови Искър
ул. “Беласица”
9917376 9917593
ДГ №158 Зора (с яслени групи)
Илинден
кв. “Захарна фабрика”
8219185
ДГ №160 Драгалевци (с яслени групи)
Витоша
ул. “Захари Зограф №1-Драгалев
9671014
ДГ №161 Ласка – сграда 1
Овча купел
ул.”Евлия Челеби”
9557321 9557322
ДГ №161 Ласка – сграда 2
Овча купел
ул. Маестро Кънев №2, бл. 611, вх. A
ДГ №161 Ласка (с яслени групи)
Овча купел
ул. “Маестро Кънев” №29
029557322
ДГ №162 Вихрогонче
Красно село
ул. “Урвич” № 12
029522329
ДГ №162 Вихрогонче
Красно село
ул. Емине №8, бл.46
ДГ №163 Ангел Каралийчев (с яслени групи)
Искър
ул.”5016″ № 3
02/9791696
ДГ №164 Зорница (с яслени групи)
Овча купел
ул. “Мечево усое”
9578622
ДГ №165 Латинка Изгревул. “Чарлз Дарвин”, № 19
ДГ №166 Веселушка   Лозенецул. “Горски пътник”, № 23
ДГ №167 Малкият принц –   (почасова организация) Триадицаул. “Балша”, № 6-8
ДГ №167 Малкият принц – (почасова организация)                                      Триадицаул. “Янко Забунов”, бл. 40-41
ДГ №170 Пчелица (с яслени групи)
Надежда
ул.Любородне
9382922
ДГ №170 Пчелица – сграда 2
Надежда
ул. Любородие №4
9382922
ДГ №171 Свобода (с яслени групи)
Надежда
ул. “Петко Д. Петков”
02/4410281
ДГ №172 София (с яслени групи)
Надежда
ж.к. Надежда – 1, ул. “Кирил Дрангов” №14
02 967 65 43 / 02 967 65 41
ДГ №173 Звънче – сграда Алиса   Подуянеул. “Филип Тотю” № 24
ДГ №173 Звънче   Подуянеул. “Златица” № 46
ДГ №174 Фют   Лозенецул. “Мала планина”
ДГ №175 Слънчеви лъчи   (с яслени групи)
Лозенец
ул. “Тодор Чипев”, № 1
0884 801 589
ДГ №176 Зорница – филиал с. Волуяк
Връбница – с. Волуяк
ул. “Зорница”
9989041
ДГ №176 Зорница (с яслени групи)
Връбница с. Мрамор
ул. “Л. Kаравелов”
9982372
ДГ №177 Лютиче (почасова организация)                                                           Подуянеул. “Витиня” до бл. 100
ДГ №178 Сребърно копитце   (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 3” до бл. 363-368
02 8746110
ДГ №178 Сребърно копитце – сграда 2
Младост
ж.к. “Младост 3” до бл. 375
ДГ №179 Синчец (с яслени групи)
Илинден
ул. “Kукуш” № 34
02/8210025
ДГ №180 Зайченцето бяло   (с яслени групи и почасова организация)
Панчарево – с. Герман
ул. “Патриарх Герман”, № 81А
02/ 992 80 74
ДГ №181 Радост   Панчарево – с. Железницаул. “Плана планина”, № 26
ДГ №182 Пчелица    (почасова организация) ПанчаревоВЕЦ Пасарел, № 17
ДГ №183 Щастливо детство   Слатинаул. “Цветан Радославов”
ДГ №184 Мечо Пух (с яслени групи)
Слатина
ул. “Хемус”
8704192 8720690
ДГ №185 Звездичка – сграда Враня
Искър
бул. “Цариградско шосе” №387
9791138
ДГ №185 Звездичка (с яслени групи)
Искър
ж.к. “Дружба” II
9791138
ДГ №186 Деница (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 2”, ул. “Малкият принц” № 4
9676058
ДГ №187 Жар птица (с яслени групи)
Красна поляна
ул. “Добротич” № 48
8219047 8229360
ДГ №188 Вяра, Надежда, Любов   (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 4”, до бл.436
02/8740056
ДГ №189 Сто усмивки (с яслени групи)
Младост
ж.к. “Младост 1”, ул. “Сто усмивки”, №4
024940973
ДГ №190 Щастливо детство   Възражданеул. “Гюешево” № 78   024422261
ДГ №191 Приказка без край   (с яслени групи)
Оборище
ул. “Мадарски конник” № 7
9446481
ДГ №191 Приказка без край
Оборище
ул. “Васил Друмев”
ДГ №192 Лозичка   Лозенецул. “Розова долина”   8661358
ДГ №193 Славейче (с почасова организация)    Лозенецул. “Kап. Тодор Hочев”, № 30
ДГ №194 Милувка   ВъзражданеОвче поле №123                           8310324 8310224
ДГ №195 Братя Мормареви   (с яслени групи) Оборищеул. “Врабча” № 7
9883295 9873208
ДГ №195 Братя Мормареви
Оборище
ул. “Дунав”
9884161
ДГ №195 Братя Мормареви
Оборище
ул. “Победа” 3
ДГ №196 Шарл Перо – почасова организация   Красна полянаул. “Братин дол”, № 7
ДГ №197 Китна градина   кв.Филиповцицентър, ул. “Поручик Хранов” № 5
ДГ №198 Косе Босе   (с яслени групи и почасова организация)
Връбница
ул. “Войводово”, № 4
0876731518
ДГ №199 Сарагоса (с яслени групи)
Сердика
ул. “Струга” № 15а
8313140
ДГ №200 Цветен рай (с яслени групи)
Люлин
М.р. 10, ул. Димитър Талев № 2
02/967004